medzinárodný vinársky veľtrh

Dovoľujeme si Vás informovať a zároveň pozvať k účasti na medzinárodnom veľtrhu VINEX, ktorý sa bude konať v dňoch od 20. – 23. apríla 2020 na výstavisku v Brne. Na medzinárodných veľtrhoch SALIMA/VINEX nájdete dokonalý prehľad o českých aj zahraničných dodávateľoch potravín, prísad, alkoholických aj nealkoholických nápojov, cukroviniek, kávy, čaju a lahôdok. Odborní návštevníci aj koncoví spotrebitelia majú možnosť posúdiť nové finálne výrobky, produkty a špeciality pri ochutnávkach potravín, degustáciách vína a piva z minipivovarov. Veľtrhy SALIMA/VINEX sú určené B2B a B2C návštevníkom a konajú sa každé 2 roky, vždy v párnych rokoch.

Paralelne s veľtrhom VINEX budú prebiehať medzinárodný potravinársky veľtrh SALIMA  a SALIMA TECHNOLOGY, medzinárodný veľtrh mlynárstva, pekárstva a cukrárstva mbk, medzinárodný veľtrh zariadení pre obchod, hotely a verejné stravovanie G+H a medzinárodný veľtrh obalov a tlače EmbaxPrint.

CENOVÉ PODMIENKY – Uvedené ceny sú bez DPH

Registračný poplatok vystavovateľa 5 000,– Kč

Registračný poplatok pre spoluvystavovateľa 1 000,- Kč

Zvýhodnené ceny platné do 15.11.2019

Výstavná plocha (najmenšia možná plocha je 6 m2):   Voľná plocha:

Krytá: radový    do 50 m2            2 250 Kč/m2          1 500 Kč/m2

                         50 – 99 m2        2 000 Kč/m2            1 500 Kč/m2

                         100 - 199 m2       1 750 Kč/m2           1 500 Kč/m2                             

Príplatky:

rohový               10 %

U - stánok         15 %

ostrovný            20 %

Špeciálna ponuka balíčkov = na veľtrh jedným podpisom!

Výstavná plocha, registračný poplatok, technický poplatok, výstavba expozície a technické prívody – všetko za jednu cenu!

V prípade Vášho záujmu o ponuku špeciálnych balíčkov, nám prosím napíšte, radi Vám  kompletnú ponuku zašleme.

Ak sa rozhodnete vystavovať, radi Vám pošleme bližšie informácie a odpovieme na Vaše otázky. Viac informácií o veľtrhu nájdete na internetovej stránke www.bvv.cz/vinex.