Trend & Fashion Days Düsseldorf, odborný veľtrh -
show- kongres pre medzinárodnú kadernícku branžu

Pozývame Vás na medzinárodný veľtrh účesov Top Hair 2018, ktorý sa uskutoční v dňoch 10. – 11. marca 2018 na výstavisku v Düsseldorfe. Súčasne s veľtrhom Top Hair budú prebiehať medzinárodný veľtrh maskérov a vizážistov make – up a medzinárodný veľtrh kozmetiky a wellness BEAUTY International.

Na veľtrhoch nájdete najnovšie kozmetické výrobky, aktuálne trendy, najlepších profesionálov z celého sveta, ktorí Vám ponúknu optimálny prehľad o kozmetických a kaderníckych službách a produktoch. Chýbať nebude bohatý odborný sprievodný program.

Radi by sme Vám dali do pozornosti, že uzávierka prihlášok Top Hair je do 14.08.2017!

Ceny za m² podlahovej plochy (Top Hair 2018):

Radový stánok (1 strana otvorená)                199,00 €/m²

Rohový stánok (2 strany otvorené)                 216,00 €/m²

Hlavový stánok (3 strany otvorené)                230,00 €/m²

Ostrovný stánok (4 strany otvorené)              244,00 €/m²

Mediálne poplatky: 240,00 €

Viac informácií o veľtrhoch ako aj podrobnejšom cenníku nájdete na stránke www.top-hair-international.de www.beauty.de, www.make-up-artist-show.de .

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a budeme Vás môcť privítať na veľtrhu ako vystavovateľov alebo sa rozhodnete veľtrhov zúčastniť ako návštevník.

* Iba pre odborných návštevníkov alebo obchodníkov s preukazom/pozvánkou

Dovoľte nám informovať Vás  a pozvať na medzinárodný veľtrh účesov Top Hair 2018, ktorý sa uskutoční v dňoch 10. – 11. marca 2018 na výstavisku v Düsseldorfe. Súčasne s veľtrhom Top Hair budú prebiehať medzinárodný veľtrh maskérov a vizážistov make – up a medzinárodný veľtrh kozmetiky a wellness BEAUTY International.

Na veľtrhoch nájdete najnovšie kozmetické výrobky, aktuálne trendy, najlepších profesionálov z celého sveta, ktorí Vám ponúknu optimálny prehľad o kozmetických a kaderníckych službách a produktoch. Chýbať nebude bohatý odborný sprievodný program.

Otváracia doba: 09:00 – 18:00 hod.

Haly: 4,5,6

Ceny vstupeniek:

Jednodňová vstupenka (83,00 € pri pokladni, 78,00 €  online predaj)

Permanentná vstupenka (122,00 €  pri pokladni, 118,00 € online predaj)

Vstupenky platia aj ako pozvánka na Show & Party

Vstupenky sú použiteľné na cestu tam a späť na výstavisko ako lístky na všetky prostriedky hromadnej dopravy pod označením VRR, kategória Preisstufe D (u dopravcu DB 2. trieda, len bezpríplatkové vlaky)

Vstupenky si môžete objednať cez online systém po Vašej registrácii na https://shop.messe-duesseldorf.de alebo si ich objednať cez našu spoločnosť, my Vám vystavíme zálohovú faktúru, po prijatí platby vystavíme voucher, ktorý Vám zašleme a Vy si ho zaregistrujete, doplníte Vaše osobné údaje a na e-mailovú adresu Vám systém zašle vstupenku s čiarovým kódom, ktorý priložíte k turniketu priamo  na výstavisku.

V prípade Vášho záujmu o letenky alebo ubytovanie v čase konanej akcie, Vám výhodnú ponuku vypracuje náš výhradný partner TUCAN, cestovná agentúra, s.r.o. Bratislava na základe Vašich požiadaviek.

Kontakt: TUCAN, cestovná agentúra, s.r.o., tel.: 02/2072 2685, mobil: 0911 608 938, e-mail.: tucan@tucan.sk .

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a navštívite veľtrh TOP HAIR 2018 v Düsseldorfe.